Casa Blava With Ac Villa
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Saltvandspool | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Gårtur på 17 minutter fra Casa Blava With Ac Villa vil føre gæsterne til La Playita Strand, mens Diving Scuba Libre ligger 25 minutters gang derfra. Indkvartering har 6 værelser, et fuldt udstyret køkken og 6 badeværelser.
Gæsterne vil sætte pris på bekvemt sted 15 minutters gåtur fra Las Galeras byens centrum. Denne indkvartering ligger meget tæt ved Las Galeras Divers. Gæsterne kan nyde europæiske mellemmåltider og måltider i Restaurante la Marseillaise placeret 150 meter væk. Playa Rincon ligger ved siden af villaen.
Gæsterne kan nyde terrassen udsigt fra deres værelser.
- Lokale seværdigheder
- Playa el Hermitaño2,4 km
- Colorado Strand2,1 km
- Rincon Strand4,9 km
- La Playita Strand400 m
- Lufthavne
- Samana Lufthavn75 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Saltvandspool
- Have
- Pool med udsigt
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Husholdning
- Vaskeri
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Spisebord
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Blava With Ac Villa?
Gæster på Casa Blava With Ac Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Blava With Ac Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa Blava With Ac Villa er 672$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Casa Blava With Ac Villa?
Casa Blava With Ac Villa accepterer betalingsmetoder som Mastercard, American Express og Visum.